Kontrola dermatologiczna

Jeżeli zauważysz na swoim ciele niepokojące plamy nie bagatelizuj tego - radzą lekarze Dermatolodzy!

Ostatnimi czasy częściej przyglądam się swojemu ciału, gdyż coraz bardziej niepokoją mnie pojawiające się na nim ciemne plamy. Czytałem kiedyś artykuł w którym lekarze Dermatolodzy Szczecin radzą, żeby nie bagatelizować tego rodzaju ciemnych plamek tylko jak najszybciej udać się z nimi do lekarza. Najpierw jednak należy je obserwować, czy i jak rozprzestrzeniają się po ciele.

Lekarze Dermatolodzy Szczecin uprzedzają, że takie plamy mogą być objawami choroby skóry, która atakuje równie szybko jak i niespodziewanie. Dlatego właśnie wystraszony zacząłem bacznie się sobie przyglądać. Na szczęście nie stwierdzam aż tak bardzo nagłego wysypu tych zaciemnień. Jedynie co zauważam ich rozrastanie się. Postanowiłem jednak się wybrać do przychodni w której przyjmują lekarze Dermatolodzy Szczecin.

Okazało się jednak, że moje plamy nie są takie groźne na jakie wyglądają, są jedynie oznaką zbyt częstego korzystania z uroków kąpieli. Mimo oczywistych korzyści jakie wynikają z brania prysznica, lekarze Dermatolodzy Szczecin powiedzieli mi, że zbyt częstymi kąpielami i wycieraniem skóry doprowadzam do jej wysuszenia.